Loading...
प्रतिनिधिसभा निर्वाचनको सबै १६५ क्षेत्रकै अन्तिम नतिजा सार्वजनिक ,विजयी उम्मेदवारको नामावली सहित

  
प्रतिनिधिसभा निर्वाचनको सबै १६५ क्षेत्रकै अन्तिम नतिजा सार्वजनिक भएको छ। आज बिहान सुनसरी क्षेत्र नम्बर ३ को नतिजा घोषणा भएसँगै प्रतिनिधिसभाका सबै क्षेत्रको सिटको टुंगो लागेको हो। प्रतिनिधिसभामा एमालेले ८०, माओवादीले ३६ र कांग्रेसले २३ सिट सुरक्षित गरेका छन्
यसअघि नै ३३० क्षेत्र रहेको प्रदेशसभाको नतिजा आइसकेको छ।
प्रतिनिधिसभाका १६५ क्षेत्रमा विजयी उम्मेदवारको नामावली
प्रदेश १ (कुल २८ सिट)
एमाले (१६)

इलाम १ झलनाथ खनाल
इलाम २ सुवासचन्द्र नेम्वाङ
संखुवासभा १ राजेन्द्रप्रसाद गौतम
ओखलढुंगा १ यज्ञराज सुनुवार
खोटाङ १ विशाल भट्टराई
झापा २ पवित्रा निरौला खरेल
झापा ४ एलपी साँवा लिम्बू
झापा ५ केपी शर्मा ओली
ताप्लेजुङ १ योगेश भट्टराई
तेह्रथुम १ भवानीप्रसाद खापुङ
धनकुटा १ राजेन्द्र राई
पाँचथर १ वसन्तकुमार नेम्वाङ
मोरङ १ घनश्याम खतिवडा
मोरङ ३ भानुभक्त ढकाल
मोरङ ६ लालबाबु पण्डित
सुनसरी १ जयकुमार राई 
माओवादी (६)
उदयपुर    २– सुरेशकुमार राई
झापा १ राम कार्की
भोजपुर १ सुदन किराती
मोरङ ४ अमनलाल मोदी
मोरङ ५ शिवकुमार मण्डल
सोलुखुम्बु १ हेमकुमार राई    
कांग्रेस (५)
उदयपुर    १ डा नारायण खड्का
मोरङ २ डा मिनेन्द्र रिजाल
सुनसरी २ सिताराम मेहता
सुनसरी ३ विजयकुमार गच्छदार
सुनसरी ४ ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की 
राप्रपा (१)
झापा ३ राजेन्द्र लिङ्देन
प्रदेश २ (कुल ३२ सिट)
एमाले (२)

धनुषा ४ रघुवीर महासेठ
सिरहा ३ लिलानाथ श्रेष्ठ 
माओवादी (५)
सिरहा २ सुरेसचन्द्र दास
धनुषा १ मातृका यादव
महोत्तरी १ गिरिराजमणि पोखरेल
सर्लाही ३ रामेश्वर राय यादव
रौतहट ३ प्रभु साह
कांग्रेस (६)
सप्तरी ४ तेजुलाल चौधरी
सिरहा १ प्रदीप गिरी
सर्लाही ४ अमरेशकुमार सिंह
रौतहट २ मोहम्मद आफताब आलम
रौतहट ४ देवप्रसाद तिमलसेना
बारा १ उमाकान्त चौधरी 
राजपा (१०)
सप्तरी ३ चन्द्रकान्त चौधरी
सिरहा ४ राजकिशोर यादव
धनुषा ३ राजेन्द्र महतो
महोत्तरी २ शरतसिंह भण्डारी
महोत्तरी ३ महन्थ ठाकुर
सर्लाही १ प्रमोद साह
सर्लाही २ महिन्द्र राय यादव
रौतहट १ अनिलकुमार झा
बारा ४ एकवाल मियाँ
पर्सा ४ लक्ष्मणलाल कर्ण
संघीय समाजवादी फोरम (९)
सप्तरी १ डा.सुर्य नारायण यादव
सप्तरी २ उपेन्द्र यादव
धनुषा २ उमाशंकर अरगरिया
महोत्तरी ४ सुरेन्द्र कुमार यादव
बारा २ रामसहाय प्रसाद यादव
बारा ३ रामबाबु कुमार यादव
पर्सा १ प्रदीप यादव
पर्सा २ बिमल प्रसाद श्रीवास्तव
पर्सा ३ हरिनारायण प्रसाद साह रौनियार
प्रदेश ३ (कुल ३३ सिट)
एमाले (२०)

काठमाण्डौं २ माधवकुमार नेपाल
काठमाण्डौं ३ कृष्ण राई
काठमाण्डौं ५ ईश्वर पोखरेल
काठमाण्डौं ७ रामवीर मानन्धर
काठमाण्डौं ८ जीवनराम श्रेष्ठ
भक्तपुर  २ महेश बस्नेत
ललितपुर १ नवराज सिलवाल
ललितपुर २ कृष्णलाल महर्जन
काठमाण्डौं ९ कृष्णगोपाल श्रेष्ठ
काभ्रेपलाञ्चोक २ गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा
चितवन १ सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
चितवन २ कृष्णभक्त पोख्रेल
दोलखा १ पार्वत गुरुङ
धादिङ १ भूमि त्रिपाठी
धादिङ २ खेमप्रसाद लोहनी
नुवाकोट २ नारायण खतिवडा
मकवानपुर १ कृष्णणप्रसाद दहाल
मकवानपुर २ विरोध खतिवडा
सिन्धुपाल्चोक २ शेरबहादुर तामाङ
सिन्धुली     १ गणेशकुमार पहाडी
माओवादी (७)
काभ्रेपलाञ्चोक १ गंगा बहादुर तामाङ
चितवन    ३ पुष्पकमल दाहाल
नुवाकोट     १ हितबहादुर तामाङ
रामेछाप     १ श्यामकुमार श्रेष्ठ
ललितपुर ३ पम्फा भूसाल
सिन्धुपाल्चोक १ अग्निप्रसाद सापकोटा
सिन्धुली     २ हरिवोलप्रसाद गजुरेल 
कांग्रेस (५)
काठमाण्डौं १ प्रकाशमान सिंह
काठमाण्डौं ४ गगन थापा
काठमाण्डौं ६ भीमसेनदाश प्रधान
काठमाण्डौं १० राजन केसी
रसुवा १ मोहन आचार्य 
नेपाल मजदुर किसान पार्टी (१)
भक्तपुर १ प्रेम सुवाल

प्रदेश ४ कुल (कुल १८ सिट) 
एमाले (१३)

कास्की १ खगराज अधिकारी
कास्की २ रविन्द्र अधिकारी
कास्की ३ जगतबहादुर सुनार
तनहुँ १ कृष्णकुमार श्रेष्ठ
तनहुँ २ केदार सिग्देल
स्याङ्जा १ नारायणप्रसाद मरासिनी
स्याङ्जा २ पद्मा कुमारी अर्याल
नवलपरासी पूर्व २ तिलक महत
पर्वत १ पदम गिरी
मनाङ १ पोल्देनछोपाङ गुरुङ
मुस्ताङ १ प्रेमप्रसाद तुलाचन
वागलुङ १ सूर्यप्रसाद पाठक
म्याग्दी १ भुपेन्द्रबहादुर थापा
माओवादी (३)
गोरखा १ हरिराज अधिकारी
लमजुङ    १ देवप्रसाद गुरुङ
वाग्लुङ    २ देवेन्द्र पौडेल 
कांग्रेस (१)
नवलपरासी पूर्व १ शशांक कोइराला 
नयाँ शक्ति (१)
गोरखा २ बाबुराम भट्टराई 
प्रदेश ५ (कुल २६ सिट)
एमाले (१२)

कपिलवस्तु २ बृजेशकुमार गुप्ताि (सूर्य चिह्नमा चुनाव लडेका)
गुल्मी १ प्रदिपकुमार ज्ञवाली
गुल्मी २ गोकर्ण विष्ट
दाङ १ मेटमणि चौधरी
दाङ ३ हिराचन्द्र केसी
नवलपरासी पश्चिम १ हृदयेश त्रिपाठी (सूर्य चिह्नमा चुनाव लडेका)
पाल्पा १ दलबहादुर राना
पाल्पा २ सोमप्रसाद पाण्डेय
बाँके ३ नन्द लाल रोका क्षेत्री
रुपन्देही     १ छविलाल विश्वकर्मा
रुपन्देही    २ विष्णुि पौडेल
रुपन्देही    ३ घनश्याम भुसाल निर्वाचित 
माओवादी (७)
कपिलवस्तु १ चक्रपाणि खनाल
दाङ २ कृष्णबहादुर महरा
बर्दिया २ सन्तकुमार थारु
बाँके १ महेश्व्रजंग गहतराज
रुकुम पूर्व १ कमला रोका
रोल्पा १ वर्षमान पुन
अर्घाखाची १ टोपबहादुर रायमाझी
कांग्रेस (५)
रुपन्देही ४ प्रमोद कुमार यादव
रुपन्देही ५ भरतकुमार साह
नवलपरासी पश्चिम २ देवेन्द्रराज कँडेल
कपिलवस्तु ३ अभिषेकप्रताप शाह
बर्दिया १ संजयकुमार गौतम
राष्ट्रिय जनमोर्चा (१)
प्युठान १ दुर्गा पौडेल
संघीय समाजवादी फोरम (१)
बाँके २ मोहम्मद ईश्तियाक राई
प्रदेश ६ (कुल १२ सिट)
एमाले (६)

डोल्पा १ धनबहादुर बुढा
दैलेख १ रविन्द्रराज शर्मा
दैलेख २ राजबहादुर बुढा
मुगु १ गोपालबहादुर बम
सुर्खेत १ ध्रुवकुमार शाही
सुर्खेत २ नवराज रावत 
माओवादी (५)
कालिकोट १ दुर्गाबहादुर रावत
जाजरकोट १ शक्तिबहादुर बस्नेत
जुम्ला १ गजेन्द्रबहादुर महत
रुकुम पश्चिम १ जनार्दन शर्मा
सल्यान १ टेकबहादुर बस्नेत
स्वतन्त्र (१)
हुम्ला १ छक्क बहादुर लामा
प्रदेश ७ (कुल १६ सिट)
एमाले (११)

अछाम १ भीमबहादुर रावल
अछाम २ यज्ञबहादुर बोगटी
कञ्चनपुर २ नरबहादुर धामी
कैलाली २ झपटबहादुर रावल
कैलाली ५ नारदमुनि राना
डोटी १ प्रेम बहादुर आले
दार्चुला १ गणेशसिंह ठगुन्ना
बझाङ १ भैरवबहादुर सिंह
बाजुरा १ लालबहादुर थापा
बैतडी १ दामोदर भण्डारी
कन्चरपुर ३ दीपकप्रकाश भट्ट
माओवादी (३)
कञ्चनपुर १ बीना मगर
कैलाली    ३ गौरीशंकर चौधरी
कैलाली ४ लेखराज भट्ट
कांग्रेस (१)
डडेल्धुरा     १ शेरबहादुर देउवा 
राजपा (१)
कैलाली १ रेशम चौधरी

0 comments

Write Down Your Responses

Loading...
Amrit Baskune

ads