Loading...
प्रदेश सभाका प्रत्यक्षतर्फ ३२६ स्थानको मतपरिणाम सर्वजनिक, अहिलेसम्म को कहाँबाट बिजय भए ? सूचि सहित


प्रदेश सभाका प्रत्यक्षतर्फ ३३० स्थानमध्ये हालसम्म ३२६ स्थानको मतपरिणाम सर्वजनिक भइसकेको छ । जसअनुसार नेकपा एमाले १६६, माओवादी केन्द्र ७३, कांग्रेस ३९, संघीय समाजवादी फोरम २४, राजपा १६, नयाँशक्ति २, राष्ट्रिय जनमोर्चा २ र नेमकिपा १ र स्वतन्त्र उम्मेदवार ३ स्थानमा विजयी भएका छन् । अब ४ स्थानको नतिजा सार्वजनिक हुन बाँकी छन् ।













प्रदेश १ः ५६ (निर्वाचन क्षेत्र)

नेकपा एमाले
१.खिनु लङवा लिम्बू ,ईलाम – १ (क)
२.कला घले उदयपुर – २ (ख)
३.ज्ञानेश्व र राजबंशि, मोरंग – ५ (क)
४.सर्वध्वज सावाँ लिम्बु, सुनसरी – २ (क)
५.काजी मान कागते, ईलाम – १ (ख)
६.तेजमान कन्दङवा, तेह्रथुम (ख)
७.बुद्धिकुमार राजभण्डारी, सोलुखुम्बु (ख)
८.हिक्मतकुमार कार्की, झापा – ५ (क)
९.भीमप्रसाद आचार्य, सुनसरी – १ (ख)
१०.लछुमन तिवारी, प्रदेश, तेह्रथुम (क)
११.बलबहादुर साम्सोहाङ, ताप्लेजुङ (क)
१२.राजेन्द्रकुमार राई, भोजपुर (क)
१३.प्रदीपकुमार भण्डारी, सुनसरी – १ (क)
१४.इन्द्रमणि पराजुली, धनकुटा (ख)
१५.बल्लभ अधिकारी, मोरंग – २ (ख)
१६.लिलम बस्नेत, सुनसरी – ३ (क)
१७.निरन राई, धनकुटा (क)
१८.अर्जुन राई, झापा – ५ (ख)
१९.गणेशकुमार काम्वाङ, पाँचथर (क)
२०.राजन राई, खोटाङ (क)
२१.अम्विर बाबु गुरुङ, ओखलढुंगा (क)
२२.शेरधन राई, भोजपुर (ख)
२३.उत्तमकुमार बस्नेत सोलुखुम्बु (क)
२४.बृखबहादुर प्रधान, झापा – २ (ख)
२५.श्रीप्रसाद मैनाली , झापा – १ (क)
२६.राजकुमार ओझा, मोरंग – ३ (ख)
२७.विमल कार्की, उदयपुर – १ (क)
२८.जिवन घिमीरे, मोरंग – ४ (ख)
२९.बसन्तकुमार बानिया, झापा – ३ (क)
३०.जगदिशप्रसाद कुसियैत, सुनसरी – ४ (क)
३१.गोपालचन्द्र बुढाथोकी, झापा – १ (ख)
३२.एकराज कार्की, झापा – २ (क)
३३.हिराकुमार थापा, झापा – ४ (ख)
३४.रामबहादुर मगर, ईलाम -२ (क)
३५.बसन्तकुमार बानिया, झापा-3(क)
३६.तुलसीप्रसाद न्यौपाने, संखुवासभा (ख)
३७.उपेन्द्रप्रसाद घिमिरे, मोरङ-१(क)
३८.लिलम बस्नेत, सुनसरी-3 (क)
नेकपा माओवादी केन्द्र
१.कुलप्रसाद साम्बा, मोरंग – १ (क)
२.विजयकुमार विश्वाश, मोरंग – ४ (क)
३.झलकबहादुर मगर, झापा – ४ (क)
४.धिरेन्द्र शर्मा, ईलाम – २ (ख)
५.मोहनकुमार खड्का, ओखलढुंगा (ख)
६.इन्द्र आङ्बो, पाँचथर (ख)
७.पूर्णप्रसाद राजबंशी, झापा – ३ (ख)
८.टंक आङबुहाङ लिम्बु, ताप्लेजुङ (ख)
९.रामकुमार राई, खोटाङ (ख)
१०.पूर्णप्रसाद राई, संखुवासभा (क)
नेपाली कांग्रेस
१.महम्मद ताहिर मिया, सुनसरी – ४ (ख)
२.सुयर्मा राज राई प्रदेश, मोरंग – ३ (क)
३.हिमाल कार्की, उदयपुर – १ (ख)
४.चुम नारायण तबदार, मोरंग – ६ (क)
५.शिव नारायण गनगाई, मोरंग – २ (क)
६.केदार कार्की, मोरंग – ६ (ख)
७.राजीव कोइराला, सुनसरी-2(ख)
फोरम
जयराम यादव प्रदेश १ मोरंग – ५ (ख)
स्वतन्त्र
नारायणबहादुर मगर, उदयपुर-२(क)

प्रदेश २: ६४ (निर्वाचन क्षेत्र)

एमाले
१.शारदा देवी थापा, महोत्तरी – १ (क)
२.वेची लुङ्गेली, सर्लाही – १ (ख)
३.त्रिलोकी प्रसाद, बारा – १ (क)
४.डिल्ली प्रसाद उप्रेती, सर्लाही – ३ (क)
५.नागेन्द्र राय यादव, रौतहट – ३ (क)
६.नारायण मण्डल, सप्तरी – १ (क)
७.गोविन्द वाहादुर न्यौपाने, सप्तरी – ४ (क)
८.प्रमोदकुमार यादव, सिराहा – ३ (ख)
९.सुन्दरबहादुर विवश्कर्मा, बारा – ४ (क)
१०.किशोरी साह कमल, धनुषा – १ (क)
११.शत्रुधन महतो, धनुषा-४ (ख)
१२.लगन लाल चौधरी, सिरहा-१(क)
१३.अशोककुमार यादव, सिरहा-१(ख)
१४.सेन प्रसाद श्रीवास्तव, सिरहा-२(ख)
माओवादी
१.ज्वालाकुमारी साह, बारा – ३ (क)
२.रामकुमार यादव , सिराहा – ३ (क)
३.दिलिपकुमार साह, सिराहा – ४ (क)
४.भरत प्रसाद शाह, महोत्तरी – १ (ख)
५.रामचन्द्र मण्डल, धनुषा – १ (ख)
६.कुन्दन प्रसाद कुशवाहा, रौतहट-३(ख)
कांग्रेस
१.शंकर प्रसाद चौधरी, पर्सा – ४ (क)
२.नागेन्द्र प्रसाद सिन्हाद, रौतहट – २ (क
३.राजेश्वर प्रसाद शा, पर्सा – २ (क)
४.विरेन्द्र प्रसाद सिंह, सर्लाही – ४ (क)
५.उपेन्द्र प्रसाद कुशवाहा, सर्लाही – ४ (ख)
६.मोहम्मद समिम, सप्तरी – ३ (क)
७.रामसरोज यादव, धनुषा – ३ (क
८.धनलाल ठोकर, रौतहट -४ (क)
फोरम
१.अभिषेक यादव, सप्तरी – ४ (ख)
२.शैलेन्द्रकुमार यादव, धनुषा – २ (क)
३.कौशलकुमार यादव, महोत्तरी – ४ (क)
४.लाल वावु राउत , पर्सा – १ (ख)
५.योगेन्द्र राय यादव, रौतहट – १ (ख)
६.संजयकुमार यादव, सर्लाही – ३ (ख)
७.विजयकुमार यादव, सिराहा – २ (क)
८.सिंगासन सा कलवार, पर्सा – ४ (ख)
९.पारस प्रसाद साह, बारा – ३ (ख)
१०.जनत अंसारी, पर्सा – १ (क)
११.सरोजकुमार सिंह, महोत्तरी – ४ (ख)
१२.रामअशीष यादव, धनुषा – २ (ख)
१३.अशोककुमार यादव, सर्लाही – २ (ख)
१४.शैलेन्द्र प्रसाद साह, सप्तरी-२(क)
१५.राम किशोरप्रसाद यादव, रौतहट -२(ख)
१६.सारदा संकरप्रसाद कलवार, बारा-२(क)
१७.बच्चा राउत अहिर,बारा-२(ख)
१८.अब्दुल रहिम अंसारी, पर्सा-3(क)
१९.प्रहलाद गिरी गोस्वामी, पर्सा-3(ख)
२०.ज्ञानेन्द्रकुमार यादव, धनुषा-४(क)
राजपा
१.रानीकुमारी तीवारी, महोत्तरी – ३ (ख)
२.सुरिताकुमारी साह, महोत्तरी – २ (ख)
३.बिदेश्वुर प्रसाद यादव, सप्तरी – ३ (ख)
४.उपेन्द्र महतो, सर्लाही – १ (क)
५.नवल किसोर साह सुडी, सप्तरी – १ (ख)
६.सरोजकुमार यादव, बारा – १ (ख)
७.जयनुल राईन, महोत्तरी – २ (क)
८.अभिराम शर्मा, महोत्तरी – ३ (क)
९.बाबुलाल साह कानु, रौतहट – १ (क)
१०.परमेश्व र साह सुडी, धनुषा – ३ (ख)
११.सुरेशकुमार मण्डल, सिराहा – ४ (ख)
१२.मनिषकुमार सुमन, सप्तरी – २ (ख)
१३.गौरी नारायण साह तेली, सर्लाही – २ (क)
१४.जितेन्द्र प्रसाद सोनार, बारा – ४ (ख)
१५.रमेश प्रसाद कुर्मी, पर्सा-२(ख)
स्वतन्त्र
शेख अबुलकलाम आजाद, रौतहट-४(ख)

प्रदेश ३ : ६६ (निर्वाचन क्षेत्र)

एमाले
१.रमा आले मगर, काठमाण्डौ – १० (ख)
२.जीवन खड्का, ललितपुर – ३ (ख)
३.केशव स्थापीत, काठमाण्डौ – ६ (क)
४.गणेश प्रसाद दुलाल, काठमाण्डौ – १ (ख)
५.ज्ञानेन्द्र शाक्य, ललितपुर – २ (ख)
६.रामेश्व्र फुयाल, काठमाण्डौ – ३ (ख)
७.हरिशरण लामिछाने, भक्तपुर – १ (क)
८.राजेश शाक्य, काठमाण्डौ – ८ (क)
९.पशुपति चौलागाई, दोलखा – १ (ख)
१०.बद्री मैनाली, नुवाकोट – १ (ख)
११.दावा दोर्जे लामा, चितवन – १ (क)
१२.कुसुमकुमार कार्की, काठमाण्डौ – ४ (ख)
१३.प्रदिपकुमार कटुवाल क्षेत्री (के सी), सिन्धुली – १ (ख)
१४.मणिराम फुयाल, काठमाण्डौ – २ (ख)
१५.रामकुमार अधिकारी, धादिङ – २ (क)
१६.केशवराज पाण्डे, नुवाकोट – २ (क)
१७.विजय सुवेदी, चितवन – २ (ख)
१८.अरुणप्रसाद नेपाल, सिन्धुपाल्चोक – १ (क)
१९.अजय क्रान्ती शाक्य, काठमाण्डौ – ९ (क)
२०.डोरमणी पौडेल, मकवानपुर – १ (ख)
२१.कृष्णप्रसाद शर्मा खनाल, चितवन – १ (ख)
२२.राजेन्द्रमान श्रेष्ठा,भक्तपुर – २ (ख)
२३.लक्ष्मण लम्साल, काभ्रेपलान्चोक – २ (क)
२४.कैलाशप्रसाद ढुंगेल, रामेछाप – १ (ख)
२५.वसन्तप्रसाद मानन्धर, काठमाण्डौ – ७ (क)
२६.केशवप्रसाद पोखरेल, काठमाण्डौ – ९ (ख)
२७.राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे, धादिङ – १ (क)
२८.प्रकाश श्रेष्ठ, काठमाण्डौ – ७ (ख)
२९.शसिजङ्ग थापा, भक्तपुर – २ (क)
३०.माधवप्रसाद पौडेल, ललितपुर – २ (क)
३१.विनोदकुमार खड्का, सिन्धुली – २ (क)
३२.कृष्णप्रसाद भुर्तेल, चितवन – ३ (क)
३३.सानुकुमार श्रेष्ठे, काठमाण्डौ – २ (क)
३४.योगेन्द्रराज संगौला, काठमाण्डौ – ६ (ख)
३५.सरेश नेपाल, सिन्धुपाल्चोक – १ (ख)
३६.चेतनाथ संजेल, ललितपुर – १ (ख)
३७.शान्तिप्रसाद पौडेल, रामेछाप – १ (क)
३८.चन्द्रबहादुर लामा, काभ्रेपलान्चोक – १ (ख)
३९.अष्टलक्ष्मी शाक्य (बोहरा), काठमाण्डौ – ८ (ख)
४०.नारायणबहादुर सिलवाल, काठमाण्डौ – ५ (क)
४१.दिपक निरौला काठमाण्डौ -५ (ख)
४२.बसुन्धरा हुमागाई, काभ्रे-२(ख)
माओवादी
१.कुमारी मुक्तान, मकवानपुर – २ (क)
२.लाल कुमारी पुन, ललितपुर – १ (क)
३.राधिका तामाङ, नुवाकोट – १ (क)
४.विशाल खङ्का, दोलखा – १ (क)
५.शालिकराम जम्कट्टेल, धादिङ – १ (ख)
६.वुद्धि मान माझी, सिन्धुली – २ (ख
७.रामलाल महत्तो, चितवन – ३ (ख)
८.लेखनाथ दाहाल,सिन्धुली – १ (क)
९.हिरानाथ खतिवडा, नुवाकोट – २ (ख)
१०.राज काजी महर्जन, ललितपुर – ३ (क)
११.घनम दाहाल, चितवन – २ (क)
१२.प्रेमबहादुर पुलामी, मकवानपुर – १ (क)
१३.युवराज दुलाल, सिन्धुपाल्चोक – २ (क)
१५.रत्नप्रसाद ढकाल, काभ्रेपलान्चोक – १ (क)
१५.जगतबहादुर सिंखडा, धादिङ – २ (ख)
कांग्रेस
१.प्रभात तामाङ, रसुवा – १ (क)
२.ईन्द्रबहादुर बानियाँ, मकवानपुर – २ (ख)
३.निमा लामा, सिन्धुपाल्चोक – २ (ख)
४.पुकार महर्जन,काठमाण्डौ – १० (क)
५.नरोत्तम वैद्य,काठमाण्डौ – ४ (क
६.दिपेन्द्र श्रेष्ठ, काठमाण्डौ – १ (क)
७.छिरिङ दोर्जे लामा, काठमाण्डौ – ३ (क)
नयाँशक्ति
प्रेमबहादुर तामाङ, रसुवा (ख)
मजदुर किसान पार्टी
सुरेन्द्र राज गोसाई, भक्तपुर-१(ख)

प्रदेश ४ : ३६ (निर्वाचन क्षेत्र)

एमाले
१.नरदेवी पुन मगर, म्याग्दी (ख)
२.विकास लम्साल, पर्वत – १ (ख)
३.महेन्द्रबहादुर थकाली, मुस्ताङ (ख)
४.रामशरण वस्नेत , गोरखा – १ (ख)
५.पृथ्वी सुव्वा गुरुङ, लमजुङ (ख)
६.जनकलाल श्रेक्ष्ठु, नवलपरासी (प्र. ४) – २ (ख)
७.रामबहादुर गुरुङ, तनहुँ – १ (क)
८.रोशनबहादुर गाहा थापा, नवलपरासी (प्र. ४) – १ (ख)
९.मनबहादुर गुरुङ , कास्की – १ (ख)
१०.इन्द्रलाल सापकोटा, वाग्लुङ – १ (क)
११.इन्द्रधारा डादु विष्ट, मुस्ताङ (क)
१२.राजिव पहारी, कास्की – ३ (ख)
१३.धनञ्जय दवाडी,लमजुङ (क)
१४.कृष्णबहादुर थापा, कास्की – २ (क)
१५.किरण गुरुङ, तनहुँ – २ (ख)
माओवादी
१.विनोद केसी, म्याग्दी (क)
२.दीपक कोइराला , कास्की – १ (क)
३.नेत्रनाथ अधिकारी, पर्वत (क)
४.रामजीप्रसाद बराल जीवन कास्की – ३ (क)
५.हरिबहादुर चुमान तनहुँ – १ (ख)
६.चन्द्रबहादुर बुढा, वाग्लुङ – २ (क
७.लेखबहादुर थापा मगर, गोरखा – १ (क)
८.आशा कोइराला, तनहुँ-2(क)
९.दीपक थापा, स्याङ्जा-१(क)
कांग्रेस
१.कृष्णचन्द्र नेपाली पोख्रेल, नवलपरासी (प्र. ४) – १ (क)
२.चिन्त बहादुर घले, मनाङ – १ (क)
३.विष्णु प्रसाद लामिछाने, नवलपरासी (प्र. ४) – २ (क)
४.बिन्दु कुमार थापा, कास्की – २ (ख)
५.प्रकाश चन्द्रथ दवाडी, गोरखा- २ (ख)
नयाँशक्ति
हरिशरण आचार्य, गोरखा-२(क)
राष्ट्रिय जनमोर्चा
१.कृष्ण थापा, वाग्लुङ – १ (ख)
२.टेकबहादुर घर्ती, वाग्लुङ – २ (ख)
स्वतन्त्र
राजीव गुरङ, मनाङ(ख)

प्रदेश ५ : ५२ (निर्वाचन क्षेत्र)

एमाले
१.आरती पौडेल, बाँके -१ (ख)
२.दिपेन्द्रकुमार अधिकारी, नवलपरासी (प्र. ५) – १ (क)
३.भोजप्रसाद श्रेष्ठ, रुपन्देही – २ (ख)
४.उत्तरकुमार वली, दाङ – ३ (ख)
५.बाबुराम गौतम, बाँके – ३ (ख)
६.दीर्घनारायण पाण्डेय, कपिलवस्तु – २ (क)
७.शंकर पोख्रेल, दाङ – २ (क)
८.अर्जुनकुमार केसी, कपिलवस्तु – ३ (क)
९.कुलप्रसाद पोख्रेल, बर्दिया – २ (क)
१०.अमरबहादुर डांगी क्षेत्री, दाङ – २ (ख)
११.युवराज खनाल, पाल्पा – १ (क)
१२.कृष्णप्रसाद न्यौपाने, रुपन्देही – १ (क)
१३.कविराम थारु, बर्दिया – १ (क)
१४.धर्मबहादुर लाल श्रीवास्तव, कपिलवस्तु – २ (ख)
१५.खडगबहादुर खत्री, गुल्मी – २ (क)
१६.अजय शाही, नवलपरासी (प्र. ५) – १ (ख)
१७.तुलसीप्रसाद चौधरी, रुपन्देही – ३ (ख)
१८.हरिप्रसाद रिजाल, प्यूठान – १ (क)
१९.लिला गिरी, रुपन्देही – २ (क)
२०.भूमिश्वरर ढकाल, रुपन्देही – ५ (क)
२१.रेवतीरमण शर्मा, दाङ – १ (ख)
२२.पुरन मान बज्राचार्य, पाल्पा – २ (क)
२३.कमलराज श्रेष्ठ, गुल्मी – १ (ख)
२४.नारायणप्रसाद आचार्य, पाल्पा – १ (ख)
२५.बैजनाथ चौधरी (थारु), नवलपरासी (प्र. ५) – २ (क)
२६.विष्णुप्रसाद पन्‍थी, कपिलवस्तु-१(क)
२७.भूमिश्वर ढकाल, रूपन्देही-५(ख्)
२८.चेतनारायण आचार्य अर्घाखाँची (क)
२९.रामजीप्रसाद घिमिरे, अर्घाखाँजी(ख)
माओवादी
१.दिनेश पन्थी, गुल्मी – २ (ख)
२.कृष्णा केसी, बाँके – १ (क)
३.कुलप्रसाद केसी, रोल्पा – १ (क)
४.सुदर्शन वराल, गुल्मी – १ (क)
५.तुलाराम घर्ति मगर, पाल्पा – २ (ख)
६.तेजबहादुर वली, रुकुम (प्र. ५) – १ (क)
७.दिपेश थारु, बर्दिया – २ (ख)
८.इन्द्र प्रशाद खरेल, बाँके – ३ (क)
९.तिलक राम शर्मा, बर्दिया – १ (ख)
१०.दधिराम न्यौपाने, रुपन्देही – १ (ख)
११.कृष्णम ध्वज खड्का, प्यूठान – १ (ख)
१२.पूर्णबहादुर घर्ति मगर, रुकुम (प्र. ५) – १ (ख)
१३.दिपककुमार पुन, रोल्पा(ख)
१४. इन्द्रजीत थारु, दाङ – १ (क)
कांग्रेस
१.वैजनाथ कलवार, नवलपरासी (प्र. ५)-२ (ख)
२.वसी उद्दीन खाँ, रुपन्देही – ४ (ख)
३.बीरेन्द्रकुमार कानोडिया, कपिलवस्तु – ३ (ख)
४. डिल्लीबहादुर चौधरी, दाङ – ३ (क)
५. अष्‍टभुजा पाठक, रुपन्देही -४ (क)
६. सुरेन्द्रबहादुर हमाल, बाँके – २ (ख
फोरम
१.विजयबहादुर यादव, बाँके – २ (क)
२.सहस राम यादव, कपिलवस्तु – १ (ख)
३.सन्तोष कुमार पाण्डेय, रुपन्देही – ३ (क)

प्रदेश ६ : २४ (निर्वाचन क्षेत्र)

नेकपा एमाले
१.कुर्मराज शाही,कालिकोट (क)
२.दानसिंह परियार, मुगु (क)
३.यामलाल कडेल, सुर्खेत – २ (क)
४.करविर शाही, जाजरकोट (ख)
५.खड्कबहादुर खत्री, सुर्खेत – १ (ख)
६.पदमबहादुर रोकाया, जुम्ला (ख)
७.राजबहादुर शाही , दैलेख – २ (ख)
८.अम्मरबहादुर थापा, दैलेख – १ (ख)
९.नन्दसिंह बुढा, डोल्पा (क)
१०.चन्द्रबहादुर शाही, मुगू (ख)
११.दल रावल, हुम्ला (क)
१२.कुमार थापा, दैलेख – २ (क)
१३.गुलाव जंग शाह, सल्यान,(क)
१४.प्रकाश ज्वाला, सल्यान(ख)
नेकपा माओवादी केन्द्र
१.धर्मराज रेग्मी, दैलेख – १ (क)
२.ठम्मरबहादुर विष्ट, सुर्खेत – १ (क)
३.गोपाल शर्मा, रुकुम (प्र. ६)(ख)
४.वीरबहादुर शाही, डोल्पा (ख)
५.महेन्द्रबहादुर शाही, कालिकोट(ख)
६.रातो कामी, रुकुम (प्र. ६) (क)
७.नरेश भण्डारी, जुम्ला (क)
८.गणेशप्रसाद सिंह, जाजरकोट(क)
९.विन्दमान बिष्ट, सुर्खेत-2-(ख)
नेपाली कांग्रेस
१.जीवनबहादुर शाही, हुम्ला (ख)

प्रदेश ७ : ३२ (निर्वाचन क्षेत्र)

नेकपा एमाले
१.अर्जुनबहादुर थापा, बझाङ (क)
२.तारा लामा तामाङ, कंचनपुर – १ (क)
३.कुलवीर चौधरी, कंचनपुर – १ (ख)
४.अमरबहादुर साउद, कैलाली – ३ (ख)
५.हर्कबहादुर कुँवर, अछाम – १ (क)
६.प्रकाशबहादुर शाह, बाजुरा(ख)
७.बलदेव रेग्मी, बाजुरा (क)
८.पठानसिंह बोहरा, डडेलधुरा (क)
९.लिलाधर भट्ट, बैतडी (ख)
१०.कृष्णराज सुवेदी, कैलाली – ४ (ख)
११.दीर्घबहादुर सोडारी, कैलाली – ४ (क)
१२.नेपालु चौधरी, कैलाली – ५ (क)
१३.लालबहादुर खडका, कंचनपुर – २ (ख)
१४.बलबहादुर सोडारी, अछाम – २ (ख)
१५.गेल्बु सिंह बोहरा, दार्चुला(क)
१६.रतनबहादुर थापा, कैलाली-२ (क)
१७.प्रकाश रावल, कंचनपुर – ३ (क)
माओवादी केन्द्र
१.देवकी मल्ल थापा, बझाङ – १ (ख)
२.अक्कलबहादुर रावल, अछाम – २ (क)
३.झपटबहादुर बोहरा, अछाम – १ (ख)
४.महेशदत्त जोशी, कंचनपुर – २ (क)
५.वीरमान चौधरी, कैलाली – ३ (क)
६.त्रिलोचन भट्ट, डोटी – १ (ख)
७.प्रेमप्रकाश भट्ट, बैतडी – १ (क)
८.मानबहादुर धामी, दार्चुला(ख)
९.मानबहादुर सुनार, कंचनपुर – ३ (ख)
१०.नन्दबहादुर साउँद, कैलाली-२(ख)
नेपाली कांग्रेस
१.डिल्लीराज पन्त, कैलाली – ५ (ख)
२.रणबहादुर रावल, कैलाली – १ (ख)
३.कर्णबहादुर मल्ल, डडेलधुरा (ख)
४.भरतबहादुर खड्का, डोटी-(क)
राजपा
कृष्णबहादुर चौधरी, कैलाली-१(क)

0 comments

Write Down Your Responses

Loading...
Amrit Baskune

ads