Loading...
अहिलेसम्म को कहाँबाट जिते ? सूचि सहित



प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभाको निर्वाचन मत परिणाम धमाधम आइरहेको छ ।
हालसम्म वाम उम्मेदवार दुई तिहाई स्थानमा विजयी भएका छन ।
हेर्नुस देशभरिको सूचि
प्रतिनिधिसभा
एमाले
म्याग्दी – भुपेन्द्रबहादुर थापा
मनाङ – पाल्देन छोपाङ गुरुङ
मुस्ताङ – प्रेमप्रसाद तुलाचन
मुगु – गोपालबहादुर बम
बझाङ – भैरवबहादुर सिंह
डोल्पा – धनबहादुर बुढा
बाजुरा – लालबहादुर थापा
दार्चुला – गणशसिंह ठकुन्ना
बाग्लुङ – सूर्यराज पाठक
ताप्लेजुङ – योगेश भट्टराई
ललितपुर – कृष्णलाल महर्जन
धादिङ १ – भूमि त्रिपाठी
काठमाडौं – कृष्णबहादुर राई
मोरङ – भानुभक्त ढकाल
मोरङ – लालबाबु पण्डित
ओखलढुंगा – यज्ञ सुनुवार
काठमाडौं – जीवनराम श्रेष्ठ
काठमाडौं – कृष्णगोपाल श्रेष्ठ
माओवादी केन्द्र
पूर्वी रूकुम – कमला रोका
रुकुम पश्चिम – जनार्दन शर्मा
बागलुङ – देवेन्द्र पौडेल
सिन्धुपाल्चोक – अग्नि सापकोटा
ललितपुर – पम्फा भुसाल
शेरबहादुर तामाङ
कांग्रेस
काठमाडौं – प्रकाशमान सिंह
रसुवा – मोहन आचार्य
काठमाडाैं – गगन थापा
स्वतन्त्र
हुम्ला ( छक्कबहादुर लामा)
प्रदेश सभामा विजयी हुनेहरू
एमाले
जुम्ला ( प्रदेशसभा ‘ख’ – पदमबहादुर रोकाय
म्याग्दी – प्रदेश सभा ‘ख’ – नरदेवी पुन
मुस्ताङ ( प्रदेशसभा ‘क’ – इन्द्र धारा विष्ट
मुस्ताङ( प्रदेश सभा ‘ख’ – महेन्द्रबहादुर थकाली
हुम्ला( प्रदेश सभा ‘क’ – दलबहादुर रावल
कालिकोट ‘क’ – कुर्मराज शाही
जाजरकोट ‘ख’ – करवीर शाही
ओखलढुंगा ‘क’ – अंबिर गुरूङ
धादिङ १‘क’ – राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे
डोल्पा १ क ( नन्दसिंह बुढा
बझाङ ( अर्जुनबहादुर थापा
बाजुरा १ ख ( प्रकाश शाह
बाजुरा १ क ( बलदेव रेग्मी
जाजरकोट १ ख ( करविर शाह
धादिङ २ क ( रामकुमार अधिकारी
ताप्लेजुङ ( बलबहादुर साम्सोहाङ
बागलुङ( इन्द्रलाल सापकोटा( १७९१३
माओवादी केन्द्र
म्याग्दी ( प्रदेशसभा ‘क’ विनोद केसी
पूर्वी रूकुम – प्रदेश सभा ‘क’ – तेजबहादुर ओली
पूर्वी रूकुम – प्रदेश सभा ‘ख’ – पूर्णबहादुर घर्ती
पश्चिम रूकुम ( प्रदेश सभा ‘क’ – रातो कामी
धादिङ १‘ख’ – शालिकराम जम्मरकट्टेल
धादिङ २ ‘क’ जगत सिंखडा
डोल्पा‘ख’ – वीरबहादुर शाही
पश्चिम रूकुम ‘ख’ – गोपाल शर्मा
बैतडी ‘क’ – प्रेम प्रकाश भट्ट
जुम्ला ‘क’ – नरेश भण्डारी
ताप्लेजुङ – टंक आङवुहाङग लिम्बू
बझाङ – देवकी मल्ल (थापा)

नेपाली कांग्रेस
हुम्ला ( प्रदेशसभा ख ( जीवनबहादुर शाही
रसुवा( प्रदेशतर्फ ‘क’ – प्रभात लामा
मनाङ ( चिन्तबहादुर घले
(स्वतन्त्र)
मनाङ ( प्रदेशसभा ‘क’ – दीपक मनाङे
बागलुङ २ ‘ख’ – टेकबहादुर घर्ती
बागलुङ १ ‘ख’ – कृष्ण थाप

0 comments

Write Down Your Responses

Loading...
Amrit Baskune

ads