म्याग्दीका ५ जना सर्वोत्कृष्ठ ५ मा मनोनीत

म्युजिक खबर म्युजिक अवार्डका लागि ५ जना म्याग्देलीहरु नोमीनेसनमा परेका छन्। म्युजिक खबर डटकमले विगत ७ वर्ष देखि प्रदान गर्दै आएको म्युजिक खबर म्युजिक अवार्डका लागि यस वर्षा म्याग्दी जिल्लाका ५ जनाको गित संगित नोमिनेसनमा परेको हो । सोमबार म्युजिक खबरले प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै उत्कृष्ट ५ को सूची सार्वजनिक गरेको थियो ।

उत्कृष्ट पाँच भित्र सर्वोत्कृष्ट लोक दोहोरी नवप्रतिभामा भेट हुँदा जहिले नि ठिक्क बोलको गितकालागि ध्रुव जिसी छानीएका छन् । भारतीय सेनाबाट निबृत्त भए पछि सांगितिक क्षेत्रमा लागेका जिसिका धेरै गितहरु चर्चीत भै सकेका छन् ।

Image may contain: 1 person, close-up

त्यस्तै यही बिधामा अर्की म्याग्देली अमृता श्रीपाल पनि छानिएकी छिन् । बेनी नगरपालिका भकिम्लीकी श्रीपालको कर्णप्रिय गित गैरी गाउँको मेला पनि यस वर्षको म्युजिक खबर म्युजिक अवार्डको उत्कृष्ट ५ मा छानिएको हो ।

५. सर्वोत्कृष्ट लोक दोहोरी नवप्रतिभा

डीबी दाहाल -सम्झी रुने दिन

चन्दा खड्का -मायाँकै पिरले

ध्रुव जिसी -भेट हुँदा ठिक्क

अमृता श्रीपाल -गैरी गाउँको मेला

प्रतिमा अर्याल -एउटा कुरा

Image may contain: 1 person, smiling, camera

त्यस्तै सर्वोत्कृष्ट लोकदोहोरी भाका तर्फ राजेन्द्र सापकोटाको गित पिरती मिसाउने बोलको गितका लागि कस्तुप पन्त नोमीनेसनमा परेका छन् । शव्द तथा लय संकलनमा चर्चीत कस्तुप पन्तले म्याग्दी बरंजाका राजेन्द्र सापकोटाको गितका लागि भाका तय गरेका थिए ।

११.सर्वोत्कृष्ट लोकदोहोरी भाका

राजन ठकुरी कलेजी फाटेर

बलबहादुर गुरुङ विछोड

शिव हमाल म तिम्रै हुँ क्यार

कृष्ण रेउले गाउँमा हल्ला चल्यो

कस्तुप पन्त पिरती मिसाउनी

Image may contain: 5 people, people standing

नेपालकै चर्चीत संगितकार दिपक शर्मा सर्वोत्कृष्ठ चलचित्र संगितकारको उत्कृष्ट ५ भित्र परेका छन् । उनको गत वर्षको चर्चित गित पर्खपर्ख मायाँलु उत्कृष्ट भएको हो । मंगलम चलचित्रको उक्तगित निकै हिटभएको थियो ।

१७.सर्वोत्कृष्ट चलचित्र संगीतकार

अर्जुन पोखरेल तिमी रोएको पल –ऐश्वर्या

विकास चौधरी घिन घिन मादल –पञ्चेबाजा

दीपक शर्मा पर्ख पर्ख मायालु – मंगलम्

टंक बुढाथोकी छोरीको जन्म –पञ्चायत

राजनराज शिवाकोटी चरि चट्ट परी भुरुरु

त्यसैगरी म्याग्दीकी क्रष्टिना थापा सर्वोत्कृष्ट म्युजिक भिडियो मोडलमा छानिएकी छन् । उनको म त मायाँ बोलको  गितको म्युजिक भिडियो उत्कृष्छ ५ भित्र समावेस भएको हो ।

Image may contain: Krishtina Thapa, smiling, close-up

२३.सर्वोत्कृष्ट म्यूजिक भिडियो मोडल महिला सुगम संगीत

मरिष्का पोखरेल जुन जस्तो

क्रिस्टिना म त माया

जुना सुन्दास मुटु बिक्दो रैछ

आश्मा घिमिरे तिमीलाई छुँदै

अनामिका चौलागाई उनको मेरो

सोमबार बिराटनगरमा पत्रकार सम्मेलन गरी ३३ गित संगितको क्षेत्रमा ३३ विधामा उत्कृष्ठ ५ को नामावली सार्वजनिक गरिएको थियो । सर्वोत्कृष्ट हुनेलाइ आगामी असोज १३ गते विराटनगरमा मुल कार्यक्रमका साथ पुरस्कृत गरिने आयोजकले जनाएका छन् ।

सोमवार, साउन २८, २०७५ मा प्रकाशित

सम्बन्धित सामाग्रीsidebar ad
Loading...