गर्भवती छिन् अनुष्का शर्मा

विराट कोहली र अनुष्का शर्माले सन् २०१७ मा डिसेम्बर ११ मा एक गोप्य विवाह गरेका थिए । दुबैले इटालीमा विवाह गरेका थिए ।

अंग्रेजी वेबसाइट डिएनएका अनुसार अनुष्का शर्मा गर्भवती छिन् र लामो समयदेखि यो कुरा लुकाइरहेकी छिन् । अनुष्का र विराट धेरैजसो सँगै देखिन्छन् किनभने उनीहरु लामो समयसम्म एक अर्काबाट टाढा बस्न चाहँदैनन् ।

आश्चर्य मान्नुपर्दैन, अनुष्काले अहिले कुनै पनि फिल्मको घोषणा गरेकी छैनन् । यसैबीच विराट कोहली बैंगलोरको टिमसँग आइपीएलमा खेलिरहेका छन् । अनुष्काले हालै एक म्यागजिन फोटोसुटको तस्बिर पोष्ट गरेकी छिन् तर त्यो पनि पुरानो बताइएको छ ।

विराट कोहली र अनुष्का शर्माको विवाह भएको लगभग दुई वर्ष भइसकेका छ । अनुष्काले आफू बच्चा भइसकेपछि पनि फिल्मलाई निरन्तरता दिने स्पष्ट पारिसकेकी छिन् । एक भारतीय मिडियाको दाबी अनुसार यो जोडी अर्को महिना ‘बेबीसावर’को तयारीमा छन् ।

मङ्लबार, चैत्र १९, २०७५ मा प्रकाशित

सम्बन्धित सामाग्रीsidebar ad
Loading...