कार्यकर्ताबाट अनुमोदित भएर नेतृत्वको बिश्वास र सिंगो पार्टीलाइ थप उचाइमा पुराउनेछु : नवराज शर्मा

नेकपा एमाले गण्डकी प्रदेशको अध्यक्षका उम्मेदवार नवराज शर्माले पार्टीलाइ थप उचाइमा पुगाउने प्रतिबद्धता जनाउनु भएको छ । शर्माले एक अपिल प्रकाशन गरेर उक्त कुरा जानकारी गराउनुभएको हो ।  उहाँले प्रकाशन गरेको अपिलको पूर्ण पाठ

कार्यकर्ताबाट अनुमोदित भएर नेतृत्वको बिश्वास र सिंगो पार्टीलाइ थप उचाइमा पुराउनेछु
आदरणीय कमरेडहरु
अभिवादन
हाम्रो गौरबशाली पार्टी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी९एकीकृत माक्सवादी लेनीनवादी० पहिलो अधिवबेशन शुरु भएको अवस्था छ । यस अधिवेशनबाट प्रदेशको नेतृत्व चयन हुने यहाँहरुलाइ विधितै छ । त्यही बिधि र पद्धति अनुरुप अगाडी बढ्नका लागि नै मैले गण्डकी प्रदेश कमिटीको अध्यक्ष पदमा उम्मेदवारी दिएको छु । सम्पुर्ण प्रतिनिधि तथा शुभचिन्तकहरुले म प्रति देखाउनुभएको सदभाव, ऐक्यबद्धता र सहयोगका आभार प्रकट गर्दछु ।तपाइहरुले देखाएको बिश्वास र साथलाइ खेर जान नदिनका लागि नै मैले तपाइहरुको चाहना र रुची अनुरुप नै अध्यक्ष पदमा उम्मेदवारी दिएको हुँ र तपाइँहरुको चाहना अनुरुपको मेरो उम्मेदवारीलाइ विजयी गराउनुहुनेछ भन्ने पूर्ण आशा र भरोसा पनि रहेको छ ।
पश्चिम म्याग्दीको मालिका गाउँपालिकाको बिमामा जन्मीएर म्याग्दीको राजनैतिक क्षेत्रमा द्दण्द्धण् को दशकदेखिनै सक्रिय रहँदै आएको छु । सरल जीवनशैली तथा राजनैतिक रुपमा प्रष्ट बिचार राख्ने र कार्यकर्ताको रुची अनुसार पार्टीको काम गर्दै आइ रहेको छु । पार्टीको मार्गदर्शक सिद्धान्त जनताको बहुदलीय जनबादको बिषयमा म प्रष्ट छु । मदन भण्डारीले प्रस्ताब गरेको जनताको बहुदलिय जनबादलाइ केपी शर्मा ओलीले शमर्थन गर्दै पार्टीको मुल सिध्दान्त बनेको भन्नेमा पनि म प्रष्ट छु । सँधै जनताको हित र पार्टीको मुल मर्मलाइ आत्मसात गर्दै अगाडी बढ्नु नै मेरो मुल मर्म हो ।
जहाँनिया पञ्चायती व्यवस्थाविरुद्ध शंखघोष गरेर भूमिगत राजनीति गरेको तत्कालनिन मालेको कार्यकर्ताका रुपमा विद्यार्थी राजनीतिबाट नेपाली राजनीतिमा पाइला हालेको थिएँ । पहिलो पटक द्दण्द्धज्ञ सालमा अखिल नेपाल राष्ट्रिय स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन ९अनेरास्ववियु०मा आबद्ध भएँ । द्दण्द्धद्द सालमा अनेरास्ववियुको राष्ट्रिय सम्मेलनमा म्याग्दीबाट प्रतिनिधित्व गर्दै सहभागी । शर्मा २०४२ देखि २०५४ सम्म अनेरास्ववियुको जिल्ला अध्यक्ष, धौलागिरी अञ्चल सदस्य र कोषाध्यक्ष सम्मको पदिय जिम्मेवारी निर्वाह ।
पञ्चायत विरुद्धको भूमिगत अवस्था अनि विद्यार्थी राजनीतिबाट निखारीदै आएर २०५४ सालमा जिल्ला विकास समिति म्याग्दीको सभापति भएको थिएँ । त्यसैगरी २०४४ सालमा तत्कालीन मालेको पार्टी सदस्य । २०४५ सालमा पार्टीको पूर्ण सदस्यता प्राप्त, २०४५ सालमा नेकपा माले जिल्ला संगठन कमिटी म्याग्दीको सदस्य ।
मैले धौलागिरी अञ्चलका म्याग्दी मुस्ताङ र बागलुङ जिल्लामा पूर्णकालीन कार्यकर्ताका रुपमा लामो समय सक्रियता पुर्वक पार्टीले दिएको जिम्मेवारी पुरा गरेको थिए । २०४५ सालमा २ पटक म्याग्दीमा गिरफ्तार गरेको थियो भने २०६२र०६३ को जनआन्दोलनका क्रममा बागलुङबाट पक्राउ गरेकोमा बन्दी प्रत्यक्षिकरणको रिट मार्फत २८ दिन पछि अदालतको आदेश पछि रिहा भएको थिए
२०५४ सालमा जिल्ला विकास समितिको सभापति । २०७० सालको संविधानसभा निर्वाचनमा म्याग्दीबाट निर्वाचित ।
नवराज शर्मा
अध्यक्ष पदको उम्मेदवार
नेकपा एमाले गण्डकी प्रदेश कमिटि

बुधबार, अशोज १७, २०८० मा प्रकाशित

सम्बन्धित सामाग्री

sidebar ad
Loading...